Faqja Kryesore / Per pushime / Hotele

Postimi# A74042

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Japim Dhoma me qera ne bregdet ne Durrës tek shkëmbi i kavajës. (Shkembi i Kavajes)

Postuar me: Premte, 07 Qershor, 2019  17:38
Permiresuar me: Premte, 07 Qershor, 2019  17:45
Skadon me: Shtune, 06 Qershor, 2020  17:38
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 15€
 

 

Japim Dhoma me qera ne bregdet ne Durrës tek shkëmbi i kavajës.
Vila ka 9 dhoma dhe një dhome kushton 15 euro per muajin Qershor dhe 20 euro per muajin Korrik, Gusht
Vend ndodhja e viles
https://www.google.com/maps/place/41%C2%B017'05.8%22N+19%C2%B030'54.2%22E/@41.2853816,19.5141291,674 m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d41.2849444!4d19.5150556
Kontakt:
Email:dhoma.me.qera.ne.bregdet@gmail.com
Tel:+38349207113
WhatsApp ose ViberVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.