Faqja Kryesore / Per pushime / Hotele

Postimi# A38115

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shtepi ne sarande(2+1) per pushime verore

Postuar me: Premte, 02 Maj, 2014  17:56
Permiresuar me: Hene, 15 Qershor, 2015  18:48
Skadon me: Shtune, 02 Maj, 2015  17:56
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 35€
 

 

Hyrje 75m2.Ka 2 dhoma gjumi prej tyre 1 krevat dopjo dhe tjetra 2 krevate teke.Te dy dhomat kane ballkon nga deti.Ka pamje perallore.Hyrja eshte e kompletuar me te gjitha kyshtet,si frigorifer,kuzin,air condition e tjera.Largesia nga deti 50 m.
English:House is in saranda 50 m from see.Is a apartment with 2 bedrooms,bedroom,kitchen,has a wonderful view.we are available for any informations.
Email contact:alexandros_petros@hotmail.com ose alexandrosmechanic@gmail.com
facebook:Houses for holidays in sarandaVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.