Faqja Kryesore / Per pushime / Hotele

Postimi# A34250

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
apartamente per pushime (sarande)

Postuar me: Shtune, 03 Gusht, 2013  19:51
Permiresuar me: Hene, 28 Korrik, 2014  11:56
Skadon me: Djele, 03 Gusht, 2014  19:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Largesia nga deti 50 meter linear.

Apartamenti eshte i pajisur me:

Kuzhine (mundesi gatimi)

Televizor plazma

Air condicioned

Frigorifer

Internet wireless free

Verande me pamje te mrekullueshme te qytetit dhe detit

Disponon ambjent per perdorimin e grillit (pjekje ne zgare)

Parkim i garantuar

Uje drita te garantuara 24 ore

Ambjenti rrethohet nga gjelberimi

Largesia nga shetitorja e qytetit 50 metra

Largesia nga plazhet me te frekuentuara te qytetit rreth 50 meter

01/5-31/06 30€


01/07-31/07 40€


01/08-31/08 40€


01/09-30/10 30€

Administrator:Fatmir Musai
Tel:+355 (0) 85226183
Cel:+355 (0) 692062323
+355 (0) 692428329
E-mail:hotelcrystalsarande@outlook.com
Adresa:Lagja Nr.1,ne hyrje te rugges 4,Sarande,Albania
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.