Faqja Kryesore / Per pushime / Hotele

Postimi# A34243

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament suite me qera per pushime ne Sarande (sarande)

Postuar me: Shtune, 03 Gusht, 2013  19:21
Permiresuar me: Hene, 28 Korrik, 2014  11:56
Skadon me: Djele, 03 Gusht, 2014  19:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Apartament suite 1+ 1, kapaciteti 3 - 4 persona

Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:

1 dhome gjumi, sallon, kuzhine, verande.

Apartamenti ndodhet ne kat te 5 (peste)

Pershkrimi:

Largesia nga deti 50 meter linear.

Apartamenti eshte i pajisur me:

Kuzhine (mundesi gatimi)

Televizor plazma

Air condicioned

Frigorifer

Internet wireless free

Verande me pamje te mrekullueshme te qytetit dhe detit

Disponon ambjent per perdorimin e grillit (pjekje ne zgare)

Parkim i garantuar

Uje drita te garantuara 24 ore

Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve

Ambjenti rrethohet nga gjelberimi

Largesia nga shetitorja e qytetit 50 metra

Largesia nga plazhet me te frekuentuara te qytetit rreth 50 meter

01/5-31/06 40€

01/07-31/07 50€

01/08-31/08 50€

01/09-30/10 40€

Administrator:Fatmir Musai
Tel:+355 (0) 85226183
Cel:+355 (0) 692062323
+355 (0) 692428329
E-mail:hotelcrystalsarande@outlook.com
Adresa:Lagja Nr.1,ne hyrje te rugges 4,Sarande,AlbaniaVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.