Faqja Kryesore / Per pushime / Hotele

Postimi# A33307

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Japim dhoma me qera per pushues (plazhi Apollonia)

Postuar me: Marte, 27 Maj, 2014  18:26
Permiresuar me: Premte, 29 Gusht, 2014  11:54
Skadon me: Enjte, 04 Shtator, 2014  18:26
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 10€
 

 

Japim dhoma(banesa) me qera per pushues ne stacionin Apollonia,plazh-Durres,Afer Rrotes Kuqe ne nje godine 3 kate vetem 100 m larg detit.ne nje zone te qete. Banesat jane me 4-5 krevate,banjo te vecante,kuzhine te vogel me plin gazi,frigorifer,Tv me kabllovit,internet wireless,parking,ballkon,uje-drita 24 ore. oborr me peme etj. Cmime te mira qe sipas ditqendrimeve dhe sezonit shkojne nga 8 deri 12 euro/nata krejt banesa. Ju mirpresim Ardian Naqellari cel: +355682049129, e-mail naqellari.ardian@yahoo.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.