Faqja Kryesore / Per pushime / Hotele

Postimi# A109424

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Sofra e shpatit

Postuar me: Djele, 27 Shkurt, 2022  09:18
Skadon me: Hene, 27 Shkurt, 2023  09:18
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 3,500LEK
 

 

Sofra e shpatit
Ndodhet në një nga pikat me te njohura malore te Shqiperisë në Gjinar.E veçanta e Gjinarit është se ai dallon për nga klima dhe resorset e veta natyrore, duke të ofruar një turizëm permanent, si gjatë verës, ashtu edhe në dimër. Keni mundësi të bëni çfarëdolloj aktiviteti që të dëshironi : mund të bëni piknik , mund të bëni hiking,camping, ekspedita studimore, të ushtroni sportin e rally-it etj.. Krahas kënaqësisë, Gjinari ka dhe një vlerë jashtëzakonisht të madhe si zonë kurative, sidomos për ata që vuajnë nga mushkëritë. Ajri është i pastër e plot oksigjen.

Restoranti  shërben gatime tradicionale duke përdorur prodhimet vendase.

HOTELI / HOTEL

Kemi kapacitetin prej 26 personave.
Fillimisht kemi dhomen e cila permban kapacitet deri ne tetë persona. Kjo eshte dy kateshe. Ne katin e par eshte aneksi ku mund te kalojn kohen grupi I cili jan se bashku. Gjithashtu aty gjenden dy krevate marinari dhe ballkoni . Siper ne katin e dyte jan dy dhoma ciftë te ndara me nje ballkon te perbashket. Tualeti eshte I perbashket per te gjithe.
Se dyti jan dy dhoma indentike me njera tjetren me kapacitet  katër persona secila. Eshte dy kateshe. Ne katin e par eshte nje divan I cili behet krevat dhe nje krevat portativë. Plus nje tavoline te vogel ku mund te pini dicka. Gjithashtu aty ndodhtet edhe ballkoni. Në katin e dyti sipër gjendet krevati per cifte.
Se fundmi kemi pesë dhoma cifte identike.  Eshte vetem nje dhome ku perfshin krevatin dopio ballkonin nje tavoline te vogel dhe tualeti personal.
Muze tradicional etnografik vendase / local etnographic  museum

🟥Sofra E Shpatit
Per rezervime kontaktoni ne :
069 360 5938

https://maps.app.goo.gl/cpSH5pfuW9Cwqb7Z7Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.