Faqja Kryesore / Per pushime / Oferta nga agjensi udhetimi

Postimi# A26220

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
AGJENSIA TRAVELEBEM, (PEJE)

Postuar me: Marte, 07 Gusht, 2012  14:02
Permiresuar me: Premte, 09 Nentor, 2012  13:43
Skadon me: Enjte, 15 Nentor, 2012  13:02
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

AGJENSIA TRAVELEBEM,

OFRON KLIENTEVE, BILETA AVIONI ME CMIME TE LIRA NE TE GJITHE BOTEN,
SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM,ASISTENCE NE APLIKIMET E VIZAVE NE TE GJITHE BOTEN,PLOTESIME FORMULARESH, PERKTHIME,ORGANIZOJME GRUPE TURISTIKE DHE PAKETA TURISTIKE GJATE SEZONIT VEROR,

Nese ju keni nevoje per ndonje sherbim nga keto ,kaloni prane agjensise tone sepse do te mbeteni te kenaqur,

Agjension “ EBEM “Adresa: Bill Clinton pa nr, 30000 Peje-Kosove.
Tel & Fax:+381 39 420 600. mobil:+377 44 253 409.e-mail: ebemair@gmail.com.
MSN:lgjocaj@hotmail.com Skype:ebemair , www.ebemtravel.com
Business no: 70619938, Licence no: 202, Fiskal no: 600343298. IATA no: 9-5212246.
Bank: Raiffeisen Bank Kosova NTSH EBEM Acount no: 1506001003080368.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.