Faqja Kryesore / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A98440

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
PUSHIME FALAS PER CIFT OSE FEMER NE ATHIN (Tek medresja)

Postuar me: Hene, 14 Qershor, 2021  09:37
Permiresuar me: Hene, 14 Qershor, 2021  10:08
Skadon me: Merkure, 22 Shtator, 2021  09:37
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Jam nje mashkull masazhier nga tirana me banim ne athin,dhe kush nga ciftet deshiron pushime ne athin, mund te shkruaj,,do kalojm super te shkojm dhe te swingers club ne athin qe jan tre,,,kam shtepin time ne athin dhe jam vetem,,mund te shkojm dhe te plazhet NUDO SI dhe mund te bejm dhe CAMPING i kam te gjitha kushtet..JAM SHUM SEKRET DHE I PASTER..Per me teper tel.ne 00306995025375 esht dhe VIBER dhe WHATS UP dhe PLUS..flm dhe klb te gjith..Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.