Faqja Kryesore / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A85561

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
KURI Apartments for Holiday Sarande (SARANDE)

Postuar me: Marte, 03 Maj, 2022  22:13
Permiresuar me: Marte, 03 Maj, 2022  22:15
Skadon me: Enjte, 11 Gusht, 2022  22:13
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Jepen per pushime apartamente 2 & 1 mbrenda ne Sarande me pamje Detin, afer shetitjes dhe plazhit 3 min me kembe. Apartamentet jane paisura me te gjitha orendite shtepiake te kohes. Cdo dhome ka A/ C, internet. Ashensor , drita & uje 24 ore , mundesI parkimi e.t.j
Per me teper informacion dhe foto ne facebbok:
KURI Apartments ose Kuri Apartament Apartament

Japim apartament 2 &1 te
Villa Cato me PISHINE PRIVATE me abjent te bukur , parkim privat, rruges per Ksamil 4 km nga qendra e Sarandes . WI- FI ,A/C ne cdo dhome.
Per me teper informacion dhe foto : facebook : Villa Cato
Contact:
0696803748 WhatsApp & Viber
0695458884 WhatsApp & Vibet
0030 6980126579 WhatdApp & ViberVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.