Faqja Kryesore / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A76469

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Dhoma plazhi ne Borsh 25 meter nga deti (Shkalle Borsh)

Postuar me: Djele, 11 Korrik, 2021  13:26
Permiresuar me: Merkure, 22 Shtator, 2021  10:51
Skadon me: Marte, 19 Tetor, 2021  13:26
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 
Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 25 meter nga deti.Disponojm dhoma te pershtatshme per 2-3 persona, dhe apartamente 1+1 te pershtatshem per 4-5 persona. dhomat jane te mobiluara me te gjitha kushtet Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson. Per me teper kontaktoni:
Tel. 0695386338
WhatsApp. 0696124416Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB