Faqja Kryesore / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A76469

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Dhoma plazhi ne Borsh 20 meter nga deti (Shkalle Borsh)

Postuar me: Merkure, 22 Mars, 2023  21:12
Permiresuar me: Premte, 31 Mars, 2023  09:46
Skadon me: Premte, 30 Qershor, 2023  22:12
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 20 meter nga deti.Disponojm dhoma dhe apartamente 1+1,te mobiluara me te gjitha kushtet:guzhine gatimi, kondisioner,wifi,parking. Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson. Per me teper kontaktoni: 0696124416 si dhe ne whatsAppVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB