Faqja Kryesore / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A74377

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera ne qender te Sarandes (Qender Sarande)

Postuar me: Marte, 02 Qershor, 2020  23:58
Skadon me: Enjte, 10 Shtator, 2020  23:58
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 4,000LEK
 

 

Okazion Qershori dhe Shtatori me 3000 L nata. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte kompletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kondicioner dhe me nje mobilim bashkohor. Kapaciteti eshte per 4-5 persona. Per rezervime dhe informacion te metejshem kontaktoni te nr i telefonit 00355695124892 ose shkruani ne viber dhe whatsapp ne nr 00355695528321. 4000L nataVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.