Faqja Kryesore / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A72167

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtepi me qera Orikum (Orikum)

Postuar me: Hene, 08 Prill, 2019  18:06
Skadon me: Merkure, 17 Korrik, 2019  18:06
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne Orikum. Apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar ne menyre moderne, guzhine gatimi e banjo me te gjitha kushtet, uje 24 ore dhe garazhd. Cdo dhome ka krevate dopio dhe nje tek,TV dhe nje pamje fantastike drejt detit. Cmim i arsyeshem per familjet. Apartamenti ndodhet ne pallatin e pare ne krah te bashkise Orikum. Per detaje te metejshme ju lutem kontaktoni ne numrin tone te telefonit 069 228 30 96

Ju faleminderit

https://sites.google.com/site/pushimeorikum/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.