Faqja Kryesore / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A63515

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament per pushime ne Radhime (Radhime (Vlore))

Postuar me: Enjte, 10 Gusht, 2023  16:51
Permiresuar me: Shtune, 16 Shtator, 2023  16:40
Skadon me: Shtune, 18 Nentor, 2023  15:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 1€
 

 

Jepet me qera Apartament ne Radhime,60 meter nga deti, i mobiluar me te gjitha kushtet kati i trete me ashensor .I perber nga dhome gjumi, sallon me gatim,Wifi,kondicioner, tualet, lavatrice ,ballkon me pamje nga deti.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper kontaktoni 0696124416 si dhe ne WhatsAppVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.