Faqja Kryesore / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A58167

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtepi pushimi sarande,pamje nga deti, nga 25€ (Rruga Skenderbeu, Sarande)

Postuar me: Enjte, 13 Korrik, 2017  23:17
Skadon me: Shtune, 21 Tetor, 2017  23:17
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : (kontakto perdoruesin)
 

 

Apartamente 1+1 me 25-30€ dhe apartamente 2+1 me 40-50€. Pamje magjepese e gjithe qytetit, detit dhe ishujve te korfuzit. Lagje e qete ne hyrje te qytetit, 100m nga kalaja e lekursit, mes nje gjelberimi piktoresk. 5 min me makine nga qendra. Ambiente te reja, te miremobiluara. Fb& instagram: Vila cela sarandeVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.