Faqja Kryesore / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A42152

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
apartamente buze detit vlore te rezidenza qeveritare midis hotel New york dhe hotel LIro (sapo kalon tynelin)

Postuar me: Enjte, 04 Qershor, 2015  00:29
Skadon me: Shtune, 12 Shtator, 2015  00:29
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 25€
 
e pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon te madh me pamje nga deti te gjith te mobiluar me pajisje moderne guzhin te re, kondicioner, tv,frigorifer etj. Apartamentet jan nga 80 dhe 110 meter katror me 1 ose 2 dhoma gjumi, garazh dhe parkim i sigurt, jan 100 meter larg detit.Zona ku ndodhen apartamentet ju ofron det te paster, pamje piktoreske dhe qetesi,gjithashtu ka minimarkete,bare dhe restorante.apartamentet ndodhen ne zonen ku jan hotelet me te shtrenjte te qytetit midis hotel New york dhe hotel Liro. Cmimi qe ju ofrojme per kete zone eshte me i ulti vetem 30 euro nata per muajin korrik dhe gusht dhe 2 euro nata per muajt e tjer te vitit. Per me shum info telefononi z.Bedri ne nr:00355673213883 ose email:emilianoveizi@hotmail.itVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.