Faqja Kryesore / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A32833

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JAP ME QERA APARTAMENT 1+1 (Plazhi Iliria)

Postuar me: Hene, 25 Korrik, 2016  09:45
Permiresuar me: Marte, 17 Janar, 2023  03:24
Skadon me: Merkure, 02 Nentor, 2016  08:45
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 15,000£
 

 

JAP ME QERA NJE APARTAMENT 1+1 , 42m2 , PERBALLE HOTEL FLORIDA , E KOMPLETUAR me TV, KUZHINE ME TE GJITHA PAJISJET , TV , FRIGORIFER, LAVATRICE, KONDICIONER,, pa problem uji dhe dritash, nje zone mjaft e preferuar .APARTAMENTI ESHTE I PERSHTATSHEM PER 3_4STUDENTE OSE NJE FAMILJE TE VOGEL DHE JEPET

NGA 15 SHTATORI DERI NE 15QERSHOR. CMIMI 15000 LEKE MUAJI (pra qera 9mujore)

15 QERSHOR -30 QERSHOR SI EDHE 1SHTATOR-10 SHTATOR 15 euro nata
KORRIK DHE GUSHTI 20 EURO :NATA
Kontaktet ; tel- 00355 69 26 31 505 (shkruani sms ose ne viber ose whatsap pasi jetojme jashte )OSE facebook https://www.facebook.com/ApartamenteMeQeraDurresIliria?ref=hl

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.