Faqja Kryesore / Shes e blej

Shes e blej

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 14 Dhjetor, 2017
OKAZION SHITET BISNESI "Bar kafe" (BULEVARDI ZOGU I, Tirane)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Enjte, 16 Nentor, 2017
Shitet toke bujqesore ne fshatin Karavsta e Re te Divjakes (Karavasta e re, Bashkia Divjake, Lushnje) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Marte, 17 Tetor, 2017
Shitet Ambient Biznesi: (Rr. Hyrja e Kodres se Diellit, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Shitet Ambient Biznesi: (Rr. Komuna e Parisit, Tirana 1000, A, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Shitet Ambient Biznesi: (Perballe Ish Ekspozites, Tirane, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Shtune, 23 Shtator, 2017
Shes toke ne gjirin e Lalzit (DURRES,GJIRI I LALZIT, Tirane)  - Shes e blej / Te tjera

Djele, 20 Gusht, 2017
Shes toke (Berxull, Tirane)  - Shes e blej / Te tjera

Enjte, 17 Gusht, 2017
Shes kompjutera . (Pallati me Shigjeta, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Marte, 15 Gusht, 2017
MAKINERI MOBILERIE (FIER, Fier) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Marte, 08 Gusht, 2017
Latë (late) teleskopike (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Kavaje) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Teodolit DJ-6 (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Kavaje) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

paisje per ngritje damixhanash (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Kavaje) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Tapatriçe vere rrushi. (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Kavaje) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Damixhan 54Litra (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Kavaje) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Pishine (pishinë) e çmontueshme 24m3 (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Kavaje) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Hene, 07 Gusht, 2017
mbledhese lengu rrushi me rrjete per vere (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Kavaje) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Bidon inoksi 50L (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Kavaje) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Bidon inoksi 75L (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Kavaje) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Prese (Presë) për shtypje frutash 5Litra (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania, Kavaje) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Premte, 30 Qershor, 2017
SHES BISNESIN (Qyteti Studenti TIRANE, Tirane)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Enjte, 29 Qershor, 2017
ÇMIMET MË TË MIRA Apple dhe Samsung Smartphones (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Elektroshtepiake

Merkure, 28 Qershor, 2017
DYQAN NË SHITJE NË SHKODËR (Rr:Marin Bicikemi, te " Kisha Madhe", Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Shtune, 24 Qershor, 2017
(sold) Bar kafe CHRISS (Ruga Myslym Shyri, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Marte, 20 Qershor, 2017
Shitet ose jepet me qera toke (Autostrada Lac-Lezhe, Lezhe) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier (shqiperi, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese