Faqja Kryesore / Shes e blej

Shes e blej

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Djele, 30 Shtator, 2012
Karroce bebesh (Tirane)  - Shes e blej / Artikuj per femije

Merkure, 26 Shtator, 2012
shesim dru lisi shkoz mare tiran (te treni, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 21 Shtator, 2012
bashkepuntore biznesi per shumice dhe pakice kozmetike dhe parfumeri (struge, Struge) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

JEPET DYQAN ME QERA (Tek unaza e re, Tirane)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

SHITET DYQANI (Tek unaza e re, Tirane)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Merkure, 19 Shtator, 2012
mjalt blete prej SK (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Djele, 16 Shtator, 2012
SHES PASTRIM KIMIK (Tirane, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Premte, 14 Shtator, 2012
Shitje 8 makina për prodhimin e qeseve plastike dhe film (Lipjan, Lipjan) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Enjte, 06 Shtator, 2012
SHES PASTRIM KIMIK (Rruga Don Bosko, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Merkure, 05 Shtator, 2012
Artikuj dhe veshje per femije (Komuna e Parisit, Tirane)  - Shes e blej / Artikuj per femije

Hene, 03 Shtator, 2012
Ice maker (krijues akulli) Hoshizaki, KM-630MAH (Shkup, Shkup) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Shiten pajisje parrukeri & estetike ne Durres (Durres)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Djele, 02 Shtator, 2012
Shes nje kitare akustike (Tirane)  - Shes e blej / Istrumenta muzikore

Premte, 24 Gusht, 2012
shes makineri te ndryshme (lac kurbin, Lezhe)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Marte, 21 Gusht, 2012
okazion (Kombinat, Tirane)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Premte, 17 Gusht, 2012
kerkoj dyqan per ta blere ne fier . (fier, Fier)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Enjte, 16 Gusht, 2012
Materialet e nje kopeshti per femije (Jordan Misja, Tirane)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Marte, 14 Gusht, 2012
shes benz 190 (tirane, Decan)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Marte, 07 Gusht, 2012
Kërkoni sistemeve mekanike (Peje, Peje)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

shes tranane (Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

shes trapane dhe matrapik (Tirane)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Shes trapane dhe matrapik (Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Shtune, 04 Gusht, 2012
OKAZION SHES FRIGORIFER (Zogu i zi, Tirane)  - Shes e blej / Elektroshtepiake