Faqja Kryesore / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A146153

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Blini Actavis Promethazine me shurup për kollën me kodeinë (Tek Fresku)

Postuar me: Marte, 21 Nentor, 2023  13:21
Skadon me: Enjte, 29 Shkurt, 2024  13:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 900€
 

 

Ne jemi furnizues të licencuar dhe origjinal të Actavis me cilësi të lartë

Shurupi i kollës Promethazine Codeine (me ngjyrë të kuqe dhe vjollcë) dhe produkte të tjera të ngjashme.

Specifikimi për shurupin e kollës Actavis Promethazine Codeine (secili 5 mL

përmban)

Prometazin hidroklorur: 6.25 mg

kodeinë fosfat: 10 mg.

Alkooli: 7%.

Indikacionet: Suppresant i kollës

Forma e dozimit: Shurup

Vlefshmëria: 2 vjet

Forca: 200 mg

Droga :1622-62-44

në dispozicion në: 16 oz pintë, 32 oz pintë, 8 oz pintë.

Ngjyrat: Ngjyra vjollce dhe e kuqe e disponueshme.

Lista e çmimeve të produkteve të tjera:

Phenergan me Prometazine Codeine.

Alpharma Prometh me shurup për kollën me kodeinë

Shurupi për kollën Tussionex,

Guaifenesin me shurup të kollës me kodeinë,

MGP Promethazine me shurup të kollës me kodeinë

Shurupi i kollës Correx

Hydrometh me kodeinë shurup për kollën

Dorëzimi është 100% i sigurt dhe i sigurt. Ne ofrojmë dorëzim të shpejtë.Ne

dorëzojmë produktet tona në mbarë botën duke përdorur DHL, UPS, TNT dhe EMS në varësi të

zgjedhja e klientëve me foto të disponueshme të paketave të dorëzimit dhe të vlefshme

numrat përcjellës.

Na telefononi/ shkruani: +1(978) 225-0960

Email: asewepen77@gmail.com

Wickr Id: ashewepen77

WhatsApp: +1 (978) 225-0960

ID e sinjalit: +1(978) 225-0960

ID-ja e Skype: asewepen77

Faqja e internetit:https://familymedz.net për të bërë porositë tuaja ONLINE.

Na kontaktoni tani dhe bëni porosinë tuaj për të marrë ilaçe me cilësi të lartëVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.