Faqja Kryesore / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A146152

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Blej propofol online | Shitet injeksion propofol (Tirana)

Postuar me: Marte, 21 Nentor, 2023  13:18
Skadon me: Enjte, 29 Shkurt, 2024  13:18
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 900€
 

 

Ne furnizojmë me çmim të ulët për të siguruar 100% kënaqësi të klientit dhe kthim të shpejtë. Produktet tona janë ndërkombëtare

standard dhe i përshtatshëm për dërgesë në mbarë botën. Ne jemi të pajisur me mjekë dhe farmacistë shumë të kualifikuar që sigurojnë që klientët tanë të marrin më të mirën për sa i përket barnave dhe shërbimeve.

Ne jemi të vendosur në SHBA, EUROPE, Azi dhe Afrikë për të siguruar dërgesat në kohë në të gjitha vendet në mbarë botën për të shmangur vonesat në biznes

Më tregoni sasinë që dëshironi të blini

portin tuaj të dorëzimit ose vendin e dorëzimit, në mënyrë që ne t'ju japim çmimin tonë të zbritjes në bazë të cif

ne presim propozimin dhe propozimin tuaj.

Për këtë qëllim, ne mezi presim të fillojmë një marrëdhënie afatgjatë biznesi me të gjithë blerësit, klientët dhe pacientët tanë.

Help Desk 2 Kontakti në telefon me SHBA dhe KANADA Kontakt: +1(978) 225-0960

Na dërgoni email përmes: stevemeds77@gmail.com

LINJA E ZYRËS: +1(978) 225-0960

WhatsApp: + 1 (978) 225-0960

ID-ja e Skype: asewepen77Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.