Faqja Kryesore / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A145105

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Blini cianid kaliumi KCN si pilula ashtu edhe pluhur

Postuar me: Hene, 06 Nentor, 2023  10:30
Skadon me: Merkure, 14 Shkurt, 2024  10:30
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 10€
 

 

Laboratori ynë prodhon dhe shpërndan kaliumin me cilësi më të mirë, i cili është një përbërës kristalor i pangjyrë. Cianidi ynë i kaliumit njihet nga tregtarët e bizhuterive për vetitë e tij ekstreme dhe të jashtëzakonshme të prarimit dhe fërkimit kimik me cilësi të lartë. Minierat tona të arit. sinteza organike. dhe klientët e elektroplating nuk kanë parë askund që kur ata testuan cianidin tonë të kaliumit. Cianidi i kaliumit ofrohet në pluhur ose tabletë cilindrike, secila tabletë me peshë 100 gram. Është një përbërës inorganik me formulën KCN. Ky përbërje kristalore pa ngjyrë. të ngjashme në pamje me sheqerin. është shumë i tretshëm në ujë. Shumica e KCN-së përdoret në nxjerrjen e arit. sinteza organike. kryerjen e vetëvrasjes dhe elektrik.

Na kontaktoni direkt përmes emailit tonë në.. masterpurityshop@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.