Faqja Kryesore / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Makina industriale/vegla

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 23 Janar, 2013
aparat grafi dentare (Laprake, Tirane)

 1,500 €
Hene, 21 Janar, 2013
OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION (Tek Vollga, Durres) (ka foto)

 2,597 €
Enjte, 13 Dhjetor, 2012
shes vegla pune (vlore, Tirane) (ka foto)

 -
Djele, 02 Dhjetor, 2012
Shes Pajise Pastiçerie/Byrektore (Tirane)

 1,000 €
Shtune, 24 Nentor, 2012
makineri per lidhje duhani (Shkoder)

 -
Hene, 19 Nentor, 2012
Benc c 180 (Laprake, Tirane)

 2,480,000 LEK


Benc c 180 (Laprake, Tirane)

 1,800 €
Hene, 05 Nentor, 2012
Makineri leter higjenike,guzhine,per hotele e.t.j (VLORE, Vlore) (ka foto)

 -
Djele, 04 Nentor, 2012
furre lyerje dhe pajisje per karroceri makina (tirane, Tirane)

 -
Premte, 14 Shtator, 2012
Shitje 8 makina për prodhimin e qeseve plastike dhe film (Lipjan, Lipjan) (ka foto)

 11,000 €
Hene, 03 Shtator, 2012
Ice maker (krijues akulli) Hoshizaki, KM-630MAH (Shkup, Shkup) (ka foto)

 2,500 €
Premte, 24 Gusht, 2012
shes makineri te ndryshme (lac kurbin, Lezhe)

 -
Marte, 14 Gusht, 2012
shes benz 190 (tirane, Decan)

 900
Marte, 07 Gusht, 2012


Kërkoni sistemeve mekanike (Peje, Peje)

 -
shes tranane (Tirane) (ka foto)

 400,000 LEK
shes trapane dhe matrapik (Tirane)

 800,000 LEK
Shes trapane dhe matrapik (Tirane) (ka foto)

 750 LEK