Faqja Kryesore / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Makina industriale/vegla

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Marte, 22 Tetor, 2013
HONDA 5.5 MOTORR BETONJERE OKAZION (ROSKOVEC FIER, Fier) (ka foto)

 140 €
Hene, 14 Tetor, 2013
shes makineri per punim druri dhe alumini (pogradec, Pogradec) (ka foto)

 -
Premte, 11 Tetor, 2013
shes vegla pune (Vlore, Vlore)

 650 €
dollap metalik (Vlore, Vlore) (ka foto)

 12,000 LEK
Merkure, 02 Tetor, 2013
shes makineri per punim druri dhe alumini (pogradec, Pogradec) (ka foto)

 -
Premte, 20 Shtator, 2013
shes makineri per punim druri dhe alumini (pogradec, Pogradec)

 -
Marte, 17 Shtator, 2013


shes makineri per punim druri dhe alumini (pogradec, Pogradec) (ka foto)

 -
Hene, 02 Shtator, 2013
shes makineri per punim druri dhe alumini (pogradec, Pogradec) (ka foto)

 -
Premte, 30 Gusht, 2013
shes makineri per punim druri dhe alumini (pogradec, Pogradec) (ka foto)

 -
Hene, 19 Gusht, 2013
shes makineri per punim druri dhe alumini (pogradec, Pogradec) (ka foto)

 -
Shtune, 20 Korrik, 2013
shes makineri per punim druri dhe alumini (pogradec, Pogradec) (ka foto)

 -
Hene, 17 Qershor, 2013
Makineri tranxhe ceke dhe pjegatrice italiane 3 m (Unaza e Re, Tirane)

 8,500 €
Makineri (Unaza e Re, Tirane)

 8,500 €
Premte, 24 Maj, 2013


Land Rover Defender (Prishtine, Vlore) (ka foto)

 11,000
Marte, 21 Maj, 2013
MAKINE QENDISTARIjE ME SHUME KOKA (00905412562004, Tirane) (ka foto)

 9,300 €
SHES PAJISJET E NJE FURRE BUKE (ALIDEM, Tirane)

 1,200,000 LEK
Enjte, 16 Maj, 2013
shes vegla per perpunim alumini (kamez rr. nato, Tirane)

 4,500 €
Hene, 13 Maj, 2013
OKAZION SHITET FABRIKE VAJI (MALLAKASTER, Vlore)

 75,000 €
Hene, 06 Maj, 2013
shes makineri per punim druri dhe alumini (pogradec, Pogradec)

 -
Premte, 19 Prill, 2013
shes makineri per punim druri dhe alumini (pogradec, Pogradec)

 -
Merkure, 27 Mars, 2013


SHES MAKINERI PER PUNIM DRURI DHE ALUMINI (POGRADEC, Pogradec)

 10 LEK
Shtune, 23 Mars, 2013
shes makineri per punim druri dhe alumini (pogradec, Pogradec)

 12 LEK
Enjte, 21 Mars, 2013
shes makineri per punim druri dhe alumini (pogradec, Pogradec)

 132 LEK
Shtune, 16 Mars, 2013
shes makinier per punim druri dhe alumini (pogradec, Pogradec)

 123 LEK
Merkure, 27 Shkurt, 2013
macchine da cucire industriali (Tirane) (ka foto)

 12,500 €