Faqja Kryesore / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Postimi# A64945

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
PAJISJE PER REKLAMA. CUTTER ROLAND GS-24 63CM (Vlore)

Postuar me: Shtune, 07 Korrik, 2018  11:46
Skadon me: Hene, 15 Tetor, 2018  11:46
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 1,700€
 

 

Shitet Cutter 63 cm qe sherben per prerjen e germave apo figurave ne adeziv,qe vendosen ne xhama biznesesh ore reklama. Eshte pajisje e re,e blere ne Athine tek ekskluzivi japonez i Roland dhe eshte perdorur vetem dy muaj. Ne ndryshim nga modele te tjera te kesaj pajisjeje,ky model ka vecantine qe mund te presesh cdo lloj cope dhe mbetje duke filluar nga 10cm deri ne 63cm. Shoqerohet me dy thika te reja rezerve,njera prej te cilave sherben per adeziv reflektues per tabelat rrugore. Shitet ne cmim Okazion.
Kontakt 069 6221 093Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.