Faqja Kryesore / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Postimi# A58606

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tapatriçe vere rrushi. (Rruga Plazhit, Kryemëdhenj, Golem, Albania)

Postuar me: Marte, 08 Gusht, 2017  00:14
Skadon me: Merkure, 15 Nentor, 2017  23:14
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 2,000LEK
 

 

Paisje për vendosje tapash në shishe 0.75 dhe 1.5 litra. Pak e përdorur, në gjëndje të mirë.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.