Faqja Kryesore / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Postimi# A128952

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shining3D Aoralscan 3 Dental Intraoral Scanner (21 dhjetori)

Postuar me: Enjte, 23 Mars, 2023  00:09
Skadon me: Shtune, 01 Korrik, 2023  01:09
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 3,130€
 

 

Skaneri Intraoral Dental Shining3D Aoralscan 3 disponohet në blerje me shumicë dhe një njësi në gjendje krejt të re, origjinale, fabrika e mbyllur në kuti me të gjithë aksesorët dhe programet e udhëzuara të prodhuesit të markës me dy vjet garanci të vlefshme në mbarë botën.

Skaneri ynë dentar intraoral Shining3D Aoralscan 3 kushton vetëm 3,400,00 dollarë.

Udhëzim: Hyni në faqen tonë të internetit më poshtë, regjistrohuni dhe bëni porosinë tuaj.

Faqja e internetit: https://minosec.com

WhatsApp: +447578084700
Telegrami: +447578084700

Për vendosjen e porosive: Store@minosec.com
Për pyetje: minoexports@gmail.com
Shërbimi ndaj klientit: Support@minosec.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.