Faqja Kryesore / Shes e blej / Per kuzhinen

Per kuzhinen

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 01 Qershor, 2022
Vegetables and fruits (Tirane) (ka foto)

 -
Seafood (Tirane) (ka foto)

 -
Premte, 29 Nentor, 2019
🔥🔥🔥Shitet banak kuzhine🔥🔥🔥 (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 399 €
Enjte, 10 Tetor, 2019
✅Shiten 12 tavolina per restorant permasa 80x80 (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 6,000 LEK
✅Shiten aspirator profesional inox (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 1,998 €
✅Shiten aspirator profesional inox (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 1,998 €


✅Shiten 8 komplete (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 16,000 LEK
Hene, 26 Dhjetor, 2016
Shes Urgjent Set Pajisjesh Elektrike të Kuzhines (Prishtine) (ka foto)

 99 €
Djele, 18 Shtator, 2016
shes tavolinen dhe karriget (Veternik, Prishtine) (ka foto)

 300 €
Enjte, 30 Qershor, 2016
Furr profesionale (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 500 €
Premte, 06 Mars, 2015
Shes pajisje per afst food (Pogradec, Pogradec) (ka foto)

 -
Merkure, 12 Mars, 2014
sobe me gaz dhe elektrike (pallatet me shigjeta, Tirane)

 12,000 LEK
Hene, 01 Korrik, 2013
Alb Inox Mjeshtri (Tirane) (ka foto)

 -
Merkure, 19 Dhjetor, 2012


guzhine (kmez tirane, Tirane) (ka foto)

 4,500 €