Faqja Kryesore / Shes e blej / Artikuj sportive

Postimi# A45738

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes tre bilardo garlando dhe nje fushe pinpongu (Tek Vollga)

Postuar me: Enjte, 01 Tetor, 2015  15:13
Permiresuar me: Enjte, 01 Tetor, 2015  22:19
Skadon me: Shtune, 09 Janar, 2016  14:13
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 170,000 LEK
 
Per arsye te nderrimit te aktivitetit shes tre bilardo garlando dhe nje fushe ping pongu te gjitha ne gjendje shume te mire. Kush i merr per kater dite ,ja ajp per 170 mije lek te reja. Anesti_55@yahoo.com
tel. 0696413784Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.