Faqja Kryesore / Shes e blej / Artikuj sportive

Postimi# A43948

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
2 Bilardo Italiane Garlando + 1 Tavoline ping-pongu Gjermane (Tek fusha Ali Demi)

Postuar me: Shtune, 30 Maj, 2015  19:50
Permiresuar me: Marte, 05 Janar, 2016  00:07
Skadon me: Hene, 07 Shtator, 2015  19:50
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 225,000 LEK
 
2 Bilardo Italiane Garlando + stekat + bilat dhe1 tavoline ping-pongu Gjermane...te gjitha bashke 225.000 lek i diskutueshem...0662740913
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.