Faqja Kryesore / Shes e blej / Artikuj sportive

Postimi# A29287

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shesim bicikleta Amerikane (Tek ish blloku)

Postuar me: Merkure, 17 Tetor, 2012  10:45
Permiresuar me: Shtune, 19 Janar, 2013  12:00
Skadon me: Premte, 25 Janar, 2013  16:45
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Vetem ne Eco Bicycle Shop mund te gjeni bicikleta me design unik dhe te vecant.

Do te gjeni bicikleta origjinale te sigurta shume te forta te te gjitha tipeve
me cmim te arsyeshem si: Schwinn, Giant, Raleigh, Trek, Mongose, aksesore dhe pjese kembimi per bicikleten tuaj.

Mundesi riparimi dhe mirembajtje te te gjitha tipeve te bicikletave do ti gjeni ne servisin tone, qe ndodhet prane dyqanit Eco Bicycle Shop, perballe Vesa Center, te tuneli ne krah te BKT.

Kontakt : Tel: +355 044 50 25 74
Cel: +355 672049164Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.