Faqja Kryesore / Shes e blej / Artikuj sportive

Artikuj sportive

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Hene, 21 Nentor, 2022
2022 Trek Domane SLR 9 eTap (Tropoje) (ka foto)

 1,000 €
Enjte, 06 Tetor, 2022
Brompton C Line Explore 6 Speed (Prishtine) (ka foto)

 2,100 €
Enjte, 25 Gusht, 2022
2022 Giant XTC Advanced SL 29 1 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 386,236 LEK
2022 Giant XTC Advanced 29 2 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 175,596 LEK
2022 Giant XTC Advanced 29 1 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 292,579 LEK
2022 Giant Trance X Advanced Pro 29 2 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 374,506 LEK


2022 Giant Trance X Advanced Pro 29 1 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 526,654 LEK
2022 Giant Trance X Advanced E+ 2 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 468,196 LEK
2022 Giant Reign E+ 3 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 362,911 LEK
2022 Giant Talon E+ 3 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 181,404 LEK
2022 Giant Trance X 29 1 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 257,476 LEK
2022 Giant Trance X 29 2 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 210,663 LEK
2022 Giant Trance X Advanced E+ 0 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 643,738 LEK


2022 Giant Reign E+ 2 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 403,860 LEK
2022 Giant Anthem Advanced Pro 29 3 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 292,581 LEK
2022 Giant Anthem Advanced Pro 29 2 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 374,513 LEK
2022 Giant Anthem Advanced Pro 29 1 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 503,251 €
2022 Giant Anthem Advanced Pro 29 0 Mountain Bike (WAREHOUSEBIKE) (Qendra Kristal, Tirane) (ka foto)

 1,006,639 LEK
Marte, 23 Gusht, 2022
2022 Specialized S-Works Turbo Levo SL (Tropoje) (ka foto)

 9,000 €
Premte, 25 Mars, 2022
2022 S-WORKS TARMAC SL7 - SPEED OF LIGHT COLLECTION ROAD BIKE (ASIACYCLES) (Tek muzeumi, Durres) (ka foto)

 8,073 €
Enjte, 24 Mars, 2022


2022 SCOTT GAMBLER 920 MOUNTAIN BIKE (ASIACYCLES) (Qendra Kristal, Tirane)

 2,600 €
Djele, 25 Korrik, 2021
Ofertë për Apple iPhone / Samsung Galaxy dhe shumë më tepër. (Shkozet, Durres) (ka foto)

 800 €
Merkure, 23 Qershor, 2021
2021 Specialized Turbo Levo SL Comp Carbon (Tek Vollga, Durres) (ka foto)

 4,700 €
Merkure, 12 Maj, 2021
2021 Specialized Turbo Levo SL Expert Carbon (Tek fermentimi, Durres) (ka foto)

 6,500 €
Enjte, 01 Tetor, 2015
Shes tre bilardo garlando dhe nje fushe pinpongu (Tek Vollga, Durres) (ka foto)

 170,000 LEK