Faqja Kryesore / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Aktivitete/Biznese

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Hene, 11 Shkurt, 2013
OKAZION , shes Beach Bar ne jug (saranda, Sarande)

 5,000
Premte, 08 Shkurt, 2013
Tavoline Poker Texas Hold Em (Rruga Don Bosko, Tirane)

 500
Merkure, 30 Janar, 2013
Shitet biznesi Farmaci (Bulevardi 'Gjergj Fishta' afer lanes, Tirane) (ka foto)

 25,000,000
Shitet aktiviteti Farmaci (Bulevardi 'Gjergj Fishta' buze lanes, Tirane) (ka foto)

 25,000,000
Marte, 29 Janar, 2013
Shitet aktiviteti Farmaci (Bulevardi 'Gjergj Fishta' buze lanes, Tirane) (ka foto)

 25,000,000
Djele, 20 Janar, 2013
OKAZION jap me qera . (Kombinat, Tirane)

 200 LEK


Marrim persiper,Lejet e ndertimit bashke me projektet e ndertimit ne total (Tirane)

 -
Shtune, 19 Janar, 2013
OKAZION (RRuga Egnatia, Durres) (ka foto)

 -
Djele, 30 Dhjetor, 2012
SHITET BIZNES BIZHUTERIE DHE ARGJENDARIE I PLOTE ME TE GJITHA PAJISJET DHE MOBILJET (Tek ish blloku, Tirane)

 9,000 €
Djele, 09 Dhjetor, 2012
Makineri druri (Tirane) (ka foto)

 3,000 €
Marte, 04 Dhjetor, 2012
shitet biznesi (unaza e re astiri, Tirane)

 12,000 €
Enjte, 08 Nentor, 2012
lokal (golem, Durres)

 3,000 €
Hene, 29 Tetor, 2012
Blini dhe shisni online, veshje unike, me cmime fantastike (Tirane) (ka foto)

 -
Hene, 15 Tetor, 2012


Call center per bashkepunim (Tirane, Tirane)

 10 €
Marte, 09 Tetor, 2012
Ambjente ne shitje dhe me qera ne Durres (Durres, Shkembi i Kavajes, Tirane) (ka foto)

 -
Hene, 08 Tetor, 2012
Shes Piceri,Fast-food (Sarande, Sarande)

 20,000
Marte, 02 Tetor, 2012
Durres, shitet me 1.300 eur/m2 fast-food Kati 1, 122.6 m² (Durres) (ka foto)

 1,300
Premte, 21 Shtator, 2012
JEPET DYQAN ME QERA (Tek unaza e re, Tirane)

 -
SHITET DYQANI (Tek unaza e re, Tirane)

 1,400 €
Djele, 16 Shtator, 2012
SHES PASTRIM KIMIK (Tirane, Tirane) (ka foto)

 13,000 €
Enjte, 06 Shtator, 2012


SHES PASTRIM KIMIK (Rruga Don Bosko, Tirane) (ka foto)

 15,000 €
Premte, 17 Gusht, 2012
kerkoj dyqan per ta blere ne fier . (fier, Fier)

 -
Enjte, 16 Gusht, 2012
Materialet e nje kopeshti per femije (Jordan Misja, Tirane)

 -