Faqja Kryesore / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Aktivitete/Biznese

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Premte, 05 Korrik, 2013
Elektropompa TIPI 150 D - 30 ( ME 6 ELIKA) (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)

 -
Elektropompa TIPI JS 116 Q = 288 m³ (96 l/sek) (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)

 -
Elektropompa TIPI JS 128 - 4 Q = 288 m³ (96 l/sek) (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)

 -
Premte, 21 Qershor, 2013
Shese urgjentisht komplet paisjet per call center per 20 vendepune (Peje, Peje) (ka foto)

 6,500 €
Enjte, 13 Qershor, 2013
Subvencioni dhe këshilla financimi (Peje, Peje) (ka foto)

 -
Djele, 02 Qershor, 2013
SHITET DYQAN (SHESHI WILLSON., Tirane)

 85 €


Shitet Restorant ne Tirane (Tek Shallvaret (Perballe TAIWAN), Tirane) (ka foto)

 426,000 €
Enjte, 23 Maj, 2013
Shes dyqan (Rr Durresit, Tirane)

 55 €
Marte, 21 Maj, 2013
Shitet hOTEL-Bar-Restorant (Pogradec, Pogradec)

 850,000 €
Shitet, ambjent per biznes, ne Tirane Rruga Mihal Grameno, 122 m2, ndërtesë e re (Rruga Mihal Grameno , Tirane) (ka foto)

 -
Shitet furr buke me dru. (Rr: siri kodra, Tirane)

 8,500 €
Hene, 20 Maj, 2013
Shitet pasticeria e kompletuar, ne gjendje pune (Tek unaza e re, Tirane)

 -
Premte, 03 Maj, 2013
Shes nje linje prodhimi shapkash dhe sandalesh (Vlore, Vlore)

 30,000 €
Merkure, 24 Prill, 2013


DYQAN (Tek TREGU INDUSTRIAL, fab BUKES, Durres) (ka foto)

 2,500 €
Shtune, 20 Prill, 2013
Okazion!!!! Shitet dyqan 60m2..... (lagja 6,afer picerise 2engjej, Durres) (ka foto)

 90 €
Merkure, 17 Prill, 2013
Shitet furr buke me dru. (Rr: siri kodra, Tirane)

 9,000 €
Djele, 07 Prill, 2013
shiten paisje fast fodi (librazhd, Librazhd)

 5,000,000 LEK
Hene, 25 Mars, 2013
SHITET,JEPET ME QERA OSE NDERROHET (Rruga Don Bosko, Tirane)

 -
Marte, 19 Mars, 2013
Makineri druri dhe MDF (Unaza e re, Durres) (ka foto)

 10,000 €
Makineri druri dhe MDF (Durres, Elbasan) (ka foto)

 10 €
Shtune, 16 Mars, 2013


Shitet Aktivitet WesternUnion / UnionNet (yzberisht, Tirane)

 15,000 €
Merkure, 06 Mars, 2013
TRUALL (GOLEM , Durres)

 -
truall (te mali robit ngjitur me SERVIS BMW, Durres)

 45 €
She/Jap me Qera ambjente biznesi 2 kateshe, Korce (Korce, Shqiperi, Korce) (ka foto)

 -
She/Jap me Qera ambjente biznesi 2 kateshe, Korce (Korce, Shqiperi, Korce) (ka foto)

 -