Faqja Kryesore / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Aktivitete/Biznese

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 14 Prill, 2021
Shitet 6 dylym vresht ne kashtbardh (Lushnje, Lushnje) (ka foto)

 -
Hene, 23 Nentor, 2020
Shitet magazine dhe truall 35.000 euro 600m2 prane spitalit ne Lushnje (Lushnje, Lushnje) (ka foto)

 35,000 €
Marte, 07 Korrik, 2020
Shitet biznesi Ferme Gjedhesh (Vore, Tirane) (ka foto)

 120,000 €
Merkure, 26 Shkurt, 2020
Biznes për shitje në Shkodër (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 1 €
Shitet Dyqan (Tek spitali, Durres) (ka foto)

 85,000 €
Hene, 30 Shtator, 2019
SHITEN OSE JEPEN ME QERA DY AMBJENTE BIZNESI NE FIER! (Fier) (ka foto)

 140,000 €
Jepet me qera ose shitet PALESTER! (Tirane) (ka foto)

 1,300 €
Jepet me qera ose shitet PALESTER! (Tirane) (ka foto)

 1,300 €
Merkure, 13 Shkurt, 2019
SHITET TOKE PER PANELE DIELLORE ME 9 EURO METRI (AKERNI VLORE, Tirane) (ka foto)

 9 €
Marte, 12 Shkurt, 2019
KERKOHET SHPERNDARES (DISTRIBUTOR) ESKLUZIV NE SHQIPERI DHE KOSOVE PER PRODUKTE PROFES.KOZMET (Tirane)

 -
Shtune, 03 Nentor, 2018
Lac, shes ose jap me qera dyqan Kati 1, 170 m² 130,000 Euro i diskutueshem (Rr. Erion Hoxha (Qender (Lac, Lezhe) (ka foto)

 130,000 €
Shtune, 07 Korrik, 2018
PERFITO NJE BAR PINGPONG VETEM ME 2500 EURO!!!! (Vlore, Vlore) (ka foto)

 2,500 €
Marte, 06 Mars, 2018
Okazion: shitet dyqani (Elbasan, Elbasan) (ka foto)

 90,000 €
Hene, 05 Mars, 2018
Truall ne zonen energjitike PortoRomano me autorizim (PortoRomano, Durres) (ka foto)

 55 €
Premte, 23 Shkurt, 2018
SHITET (21 dhjetori, Tirane)

 -
Shtune, 17 Shkurt, 2018
Shitet ambient biznesi, me hipoteke, arsye emigrimi, i diskutueshem, Tirane. (Yzberisht, Pallatet e Reja, Tirane) (ka foto)

 59,000 €
Enjte, 18 Janar, 2018
Shitet aktiviteti Internet & Kancelari (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 3,500 €
Enjte, 14 Dhjetor, 2017
OKAZION SHITET BISNESI "Bar kafe" (BULEVARDI ZOGU I, Tirane)

 59,000 €
Marte, 17 Tetor, 2017
Shitet Ambient Biznesi: (Rr. Hyrja e Kodres se Diellit, Tirane) (ka foto)

 197,000 €
Shitet Ambient Biznesi: (Rr. Komuna e Parisit, Tirana 1000, A, Tirane) (ka foto)

 100,000 €
Shitet Ambient Biznesi: (Perballe Ish Ekspozites, Tirane, Tirane) (ka foto)

 40,000 €
Premte, 30 Qershor, 2017
SHES BISNESIN (Qyteti Studenti TIRANE, Tirane)

 -
Merkure, 28 Qershor, 2017
DYQAN NË SHITJE NË SHKODËR (Rr:Marin Bicikemi, te " Kisha Madhe", Shkoder) (ka foto)

 21,000 €
Shtune, 24 Qershor, 2017
(sold) Bar kafe CHRISS (Ruga Myslym Shyri, Tirane) (ka foto)

 235,000 €
Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier (shqiperi, Tirane) (ka foto)

 1 €