Faqja Kryesore / Shes e blej / Elektroshtepiake

Elektroshtepiake

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 23 Mars, 2023
New ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 OC 24GB Graphics Card (Durres) (ka foto)

 1,000 €
Premte, 06 Janar, 2023
New ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 OC 24GB Graphics Card (Librazhd) (ka foto)

 1,000 €
Merkure, 26 Tetor, 2022
best place to buy bitcoin Alphabitmining.com (Gjirokaster) (ka foto)

 -
Merkure, 15 Qershor, 2022
NEW Goldshell KD6 29.2 TH/s Kadena KDA ASIC Miner w/PSU cost 15,000USD (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)

 45,888 €
Merkure, 01 Qershor, 2022
Various supplies (Tirane) (ka foto)

 -
Shtune, 26 Shkurt, 2022
F/S: SenseCap M1 EU 868 Helium HNT Miner Hotspot (USA, Gjakove) (ka foto)

 500 €
Premte, 16 Tetor, 2020


Brand New Factory Unlocked Apple iPhone 11&12 Pro Max 256GB (Prizren) (ka foto)

 450 €
Premte, 29 Nentor, 2019
🔥🔥🔥Shitet lavatrice Zanussi cals AA🔥🔥🔥 (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 11,000 LEK
🔥🔥🔥Shitet lavatrice Zanussi cals AA🔥🔥🔥 (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 11,000 LEK
Merkure, 09 Tetor, 2019
🤩 Oferta e dites!! 🤩 🔥Nxito kape momentin!🔥 (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 1 LEK
Hene, 12 Mars, 2018
Shitje (Xhabije, Shkoder) (ka foto)

 10,000 LEK
Djele, 18 Shkurt, 2018
Shes frigorifer freskues (Ish stacioni fundi te Tiranes se Re, Tirane) (ka foto)

 52,000 LEK
Enjte, 29 Qershor, 2017
ÇMIMET MË TË MIRA Apple dhe Samsung Smartphones (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 500 €
Merkure, 26 Prill, 2017


Lavtriçe Gorenje (Laprake, Tirane) (ka foto)

 18,000 LEK
Frigorifer Samsung (Laprake, Tirane) (ka foto)

 18,000 LEK
Djele, 18 Shtator, 2016
dy makina te teshave dhe nje e eneve (veternik, Prishtine) (ka foto)

 300 €
Marte, 16 Gusht, 2016
sobe gazi max italiane (Kombinat, Tirane) (ka foto)

 16,000 LEK
Djele, 28 Qershor, 2015
OKAZION cmimi i diskutushem (Lushnje) (ka foto)

 500 €
OKAZION (Lushnje) (ka foto)

 500 €
Shtune, 20 Qershor, 2015
Sterio me kate (Stacioni i trenit, Durres) (ka foto)

 100 €
Enjte, 18 Qershor, 2015


sobe me gaz (Stacioni i trenit, Durres) (ka foto)

 45 €
Merkure, 08 Tetor, 2014
Pajisje Network ADSL SPLITTER 500 Leke (Lezhe, Lezhe) (ka foto)

 500 LEK
Shtune, 04 Tetor, 2014
Wireless ADSL 2/2+ Modem Router TRENDnet 25 Euro (Lezhe, Lezhe) (ka foto)

 25 €
Marte, 17 Qershor, 2014
Shes TV FINLUX 32POLESH HD 150 Euro (Lezhe, Lezhe) (ka foto)

 150 €
Enjte, 10 Prill, 2014
TV FINLUX 32POLESH HD 150 Euro (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)

 150 €