Faqja Kryesore / Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Mobilime/Kozmetike

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 23 Maj, 2019
Shitet mbajtese per Tv (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 35,000 LEK
Enjte, 02 Maj, 2019
Shitet kend + tavoline mesi druri (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 1 LEK
Hene, 25 Shkurt, 2019
Shiten (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 23,000 LEK
Shiten Tavolina dhe Karrige per Bar. (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 15,000 €
Shiten Tavolina dhe Karrige per Bar. (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 15,000 €
Shiten per Bar. (Shkoder, Shkoder) (ka foto)

 10,000 LEK
Premte, 26 Tetor, 2018


PAISJE PARUKERIE &ESTETIKE CMIME TE ARSYESHME (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)

 -
Merkure, 21 Mars, 2018
Dollap + Krevat Dopjo (Prane muzeut kombetar (nga pas), Tirane) (ka foto)

 200 LEK
Dollap + Krevat Dopjo (Prane muzeut kombetar (nga pas), Tirane) (ka foto)

 200 LEK
Hene, 08 Maj, 2017
Tavolin për Sallon (Dardani, Prishtine) (ka foto)

 -
Merkure, 26 Prill, 2017
Mobilie salloni (Tophane, Prishtine) (ka foto)

 400 €
Enjte, 16 Mars, 2017
shes komplete tavoline +kolltuk*karige per bar cafe (myslym shyri, Tirane) (ka foto)

 30,000 LEK
Merkure, 05 Tetor, 2016
Dhome Gjumi Tavoline Karriga Tepiha (Bregu i diellit, Prishtine) (ka foto)

 -
Shtune, 13 Gusht, 2016


Tavoline Tryeze (Berat, Berat) (ka foto)

 30,000 LEK
Premte, 01 Korrik, 2016
Kolltuqe per lokal (Te treni bul. Zogu 1, Tirane) (ka foto)

 20,000 LEK
Kolltuqe per lokal (Te treni bul. Zogu 1, Tirane) (ka foto)

 20,000 LEK
Arredim per bar apo restorant (bistro) (Ne qender, Tirane) (ka foto)

 3,800 €
Marte, 05 Prill, 2016
Mobilje shtepie (Elbasan, Elbasan) (ka foto)

 225 LEK
Hene, 27 Korrik, 2015
Karrike dhe tavolina druri (Qereke , Tirane) (ka foto)

 7 €
Premte, 19 Qershor, 2015
Shes nje krevat dopio 1.40 me 2 metra, me hapje me... (konviktet e studenteve, Tirane) (ka foto)

 250 €
Marte, 02 Qershor, 2015


Shes mobilie kozmetike (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 600 €
Shtune, 30 Maj, 2015
8 komplete tavolinash restoranti modest,stili ardeno (Tek fusha Ali Demi, Tirane) (ka foto)

 72,000 LEK
Premte, 27 Qershor, 2014
Ofrojm Rafte per Dyqane, Magazina dhe per c'do lloj biznesi tjeter bashke me montimin (Zogu i zi, Tirane)

 1 LEK
Marte, 24 Qershor, 2014
solar (Shkoder) (ka foto)

 2,200 €
Merkure, 21 Maj, 2014
Shes Lavatest dhe Poltron parukerie (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 30 LEK