Faqja Kryesore / Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Postimi# A80982

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Kristaliere mini Bar (Shkoder)

Postuar me: Premte, 07 Shkurt, 2020  12:52
Skadon me: Djele, 17 Maj, 2020  13:52
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 130€
 

 

Shitet Kristaliere mini Bar

😉Per ju qe keni sallonin e madh dhe deshironi te mbani shime pije alkolike!

👏Kemi zgjidhjen ideale!

🤫Bejeni tuajen per vetem 130€

☎️Kontakto 0692883398

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.