Faqja Kryesore / Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Postimi# A130884

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Rafte dyqani (Tek Rruga Hoxha Tahsim)

Postuar me: Enjte, 27 Prill, 2023  16:42
Permiresuar me: Enjte, 27 Prill, 2023  16:46
Skadon me: Shtune, 05 Gusht, 2023  16:42
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 500€
 

 

Shes rafte dyqani, material mobilie në total 11 metër linear të gjatë dhe 2.2 m te lartë.
Rruga Hoxha Tasim, pranë ish farmacisë 5, Tiranë.
Cmimi i diskutueshëm.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.