Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Te tjera

Postimi# A53205

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Organizojmë kurse të Matematikes (Dardani)

Postuar me: Djele, 06 Nentor, 2016  23:07
Skadon me: Marte, 14 Shkurt, 2017  23:07
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Organizojmë kurse të Matematikës për nxënës të shkollave fillore dhe shkollave të mesme, gjithashtu mbajmë kurse Matematike edhe për studentet. Jemi një staf profesioniste dhe me përvoj disa vjeqare me mësimdhënje. Për informata apo regjistrim na kontaktoni në numrin +377 44 545 607.
Respekte; Mr. Burbuqe KrasniqiVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.