Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Te tjera

Postimi# A39791

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kurse Matematike!

Postuar me: Premte, 17 Korrik, 2015  04:13
Skadon me: Djele, 25 Tetor, 2015  03:13
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

TIRANË – KURSE MATEMATIKE!

Të dashur nxënës, maturantë dhe studentë!

“Mathematics & English World Center”
Ofron kurse matematike për të gjitha nivelet.
Rruga Teodor Keko (Unaza e Re, Astiri)
Nga e hëna deri të premten 09:00-20:00, (fundjavë 10:00 – 18:00)
Suksesi në jetë fillon nga suksesi në matematikë.
Eksperienca dhe përkushtimi jonë do të jetë suksesi Juaj.

Jeni të mirëpritur!

Për çdo informacion, jeni të lutur të kontaktoni në:
Nr.cel: 0697773832
e-mail: matematika.alb@gmail.com

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.