Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Te tjera

Postimi# A37656

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kurse Matematike! (Tek unaza e re)

Postuar me: Shtune, 22 Mars, 2014  17:56
Permiresuar me: Hene, 23 Qershor, 2014  19:30
Skadon me: Hene, 30 Qershor, 2014  18:56
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Ofrohen kurse matematike për çdo nivel, përgatitje për provimet e lirimit, maturës shtetërore 2014, si dhe studentë. Kurset zhvillohen në grup ose individual sipas kërkesës Tuaj! Do të ngeleni me të vërtetë shumë të kënaqur!
(Seanca e parë falas, më pas vendosni JU)
Çmimi i arsyeshëm!
Jeni të mirëpritur, ju faleminderit!


Adresa: Unaza e Re (Astiri) Tiranë!
E-mail: kurse.matematike.2014@gmail.com
Nr.Cel: 0697773832

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.