Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Te tjera

Postimi# A35212

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Organizojm kurse ne lenden e Matematikes (shk.fillore Elena Gjika)

Postuar me: Merkure, 09 Tetor, 2013  09:17
Permiresuar me: Premte, 10 Janar, 2014  11:57
Skadon me: Premte, 17 Janar, 2014  08:17
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

ORGANIZOJME KURSE NE LENDEN E MATEMATIKES,FIZIKES DHE KIMIS

Matematika ju duket e veshtire? Mendoni se nuk do arrini dot kurre ta mesoni? Nese pergjigja e ketyre pyetjeve
eshte po,shume shpejt do te ndryshoni mendim.Matematika eshte nje shkence qe per ta kuptuar dhe mesuar varet mbi te gjitha nga menyra si jua shpjegojne.Nese nuk e kuptoni do te thote qe nuk kane ditur tjua shpjegojne.Ejani dhe do te bindeni.

1)Prej klases se 1-5,mbajme kurse per te gjitha lendet(Gj.shqipe,Matematike,D. Natyre, Ed.Qytetare,Histori).
2) Qmimi per nxenes te shkolles fillore:20euro ne muaj(nga ddy ore ne jave).
3) Qmimi per nxenes te shkolles se mesme dhe per maturanta: 20euro ne muaj (nga dy her ne jave).
4) Qmimi per studenta 20 euro( dy her ne jave).Kursi gjendeta perball shkolles fillore "Elena Gjika" ne Prishtine
"
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.