Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Te tjera

Postimi# A28727

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ofroj kurse per nxenesit nga klasa e pare ne te nente (prane shkolles "Petro Nini Luarasi")

Postuar me: Merkure, 19 Shtator, 2012  10:51
Permiresuar me: Djele, 01 Nentor, 2020  21:39
Skadon me: Premte, 28 Dhjetor, 2012  16:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Studjoj ne fakultetin e mjekesise ne vitin e peste dhe kam eksperience ne zhvillimin e kurseve private.
*Ofroj kurse private ne lendet Matematike,Lexim,Biologji,Kimi,Fizike per nxenesit nga klasa e pare ne te nenten.
*Ofroj leksione te bazuara ne literature te huaj vecanerisht ne lenden e biologjise.
*Mund te pergatis nxenesit e klasave te nenta per provimet e lirimit.
*Mund te ndihmoj gjithashtu ne pergatitjen e detyrave te perditshme per nxenesit qe kane nevoje.
*Kam njohuri mjaft te mira edhe ne gjuhet angleze dhe franceze per te cilat mund gjithashtu te ofroj ndihmen time.
Kostoja:300 leke (te reja) /ora
Ju faleminderit!
Adresa :Rr "Sami Frasheri" prane shkolles "Petro Nini Luarasi"
e-mail: amelahasa@hotmail.com
Tel. : 04/2245053

Cel. : 0693205217Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.