Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Te tjera

Postimi# A27307

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kurese Matematike per vitin 2012-1013

Postuar me: Hene, 08 Tetor, 2012  22:39
Permiresuar me: Enjte, 10 Janar, 2013  12:00
Skadon me: Merkure, 16 Janar, 2013  21:39
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Ofroje kurse matematike ne ciklin 9- vjecar ne Tirane, si dhe pregatitje per provimet e lirimit. Jam njohese shume e mire e programit mesimor pasi ka vite qe punoje ne kete fushe. Ju mirepres per nje rezultat sa me te lart per ju.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.