Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Te tjera

Postimi# A151178

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jam "molla e ndaluar"

Postuar me: Marte, 23 Janar, 2024  20:15
Skadon me: Enjte, 02 Maj, 2024  21:15
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Jam djali me floket kacurrel, 30 vjec dhe jam "molle e ndaluar". Kerkoj magji dhe dashuri tek nje mashkull nga 40 vjec deri 100 vjec. Objektivat e mia i kam shume te qarta dhe jam i bindur se rralle mund te gjesh njerez si une. Kerkoj komunikim pertej raporteve intime. dhe ruajtjen e sekretit. Kjo eshte hera ime e pare.
jumpforlove1@gmail.com ose ne formularin e kontaktit.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.