Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Te tjera

Te tjera

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Marte, 23 Janar, 2024
Jam "molla e ndaluar" (Tirane)

Enjte, 16 Shtator, 2021
Buy Actavis Promethazine with Codeine purple cough syrup (Oher) (ka foto)

Hene, 26 Nentor, 2018
TAKIME ME ÇIFTE,GRA dhe të REJA (Ulpiane, Prishtine)

Djele, 06 Nentor, 2016
Organizojmë kurse të Matematikes (Dardani, Prishtine) (ka foto)

Shtune, 26 Shtator, 2015
Kurse Pikture & Laborator Artistik (Rr. Gjon Buzuku, Mbas V. Gold Tirane, Tirane) (ka foto)

Merkure, 02 Shtator, 2015
kurs pikture dhe skulpture (liqeni i thate, Tirane) (ka foto)

Enjte, 23 Korrik, 2015


KURSE MATEMATIKE ME PROFESIONALISTE (NE VARESI TE RRETHANAVE!, Tirane)

Premte, 17 Korrik, 2015
Kurse Matematike! (Durres)

Kurse Matematike! (Tek unaza e re, Tirane)

Shtune, 22 Mars, 2014
Kurse Matematike! (Tek unaza e re, Tirane)

Merkure, 09 Tetor, 2013
Organizojm kurse ne lenden e Matematikes (shk.fillore Elena Gjika, Prishtine) (ka foto)

Hene, 16 Shtator, 2013
Organizojm kurse ne lenden e Matematikes (Dardani, Prishtine) (ka foto)

Shtune, 14 Shtator, 2013
Praktike Juridike (Ledio&Studentet) (Tek medresja, Tirane) (ka foto)

Merkure, 12 Dhjetor, 2012


perkethime (tirane, Pogradec)

Hene, 08 Tetor, 2012
Kurese Matematike per vitin 2012-1013 (Tirane)

Merkure, 19 Shtator, 2012
Ofroj kurse per nxenesit nga klasa e pare ne te nente (prane shkolles "Petro Nini Luarasi", Tirane)

Enjte, 13 Shtator, 2012
ITKids Afterschool Program (Rr. e Elbasanit, Tirane) (ka foto)

Premte, 03 Gusht, 2012
KURS TRAJNIM PËR KONKURSIN E UNIVERSITETIT TË SPORTEVE (KLUBI I SPORTIT PARTIZANI, Tirane)