Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Leksione private

Leksione private

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Shtune, 03 Shkurt, 2024
Kurse të matematikës (Zgjidhim detyra online të matematikës) (Lagja e spitalit, Prishtine) (ka foto)

Enjte, 14 Dhjetor, 2023
Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA (Pazari i vjeter, Gjirokaster) (ka foto)

Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA (Dunavat, Gjirokaster) (ka foto)

BUY NEMBUTAL ONLINE ,BUY PENTOBARBITAL SODIUM, BUY INJECTABLE NEMBUTAL,BUY NEMBUTAL ONLINE (Dunavat, Gjirokaster) (ka foto)

Hene, 09 Tetor, 2023
Real Estate Prep Exams Online , Prep Agent Real Estate Exam Online , Real Estate Prep Exam in USA/Ca (Ksamil, Sarande) (ka foto)

Real Estate Prep Exams Online , Prep Agent Real Estate Exam Online , Real Estate Prep Exam in USA/Ca (Ksamil, Sarande) (ka foto)

Marte, 03 Janar, 2023


Homshori (Vushtrri, Prishtine)

Premte, 17 Korrik, 2015
Matematike (Tek unaza e re, Tirane)

Shtune, 08 Shkurt, 2014
Ofroj kurse Matematike (21 dhjetori, Tirane)

Marte, 24 Dhjetor, 2013
Jap kurse matematike, nga klasa 9/12. Nr cel 06977... (Tek muzeumi, Durres)

Djele, 01 Shtator, 2013
KURSE TE MESIMIT TE MATEMATIKES DHE FIZIKE (Tek fusha Ali Demi, Tirane)

Enjte, 29 Gusht, 2013
Tirane (Tirane)

Premte, 02 Gusht, 2013
kurse per piano (Rruga Don Bosko, Tirane)

Enjte, 25 Prill, 2013


Kurs i gjuhes angleze i pershtatur sipas kerkesave individuale te nxenesit. (Rr. Elbasanit, Tirane)

Enjte, 07 Mars, 2013
leksione private per amvisa per gatime te ndryshme (Tirane)

Hene, 21 Janar, 2013
Kurse KIMIE & BIOLOGJIE (RR.Elbasanit, Tirane)

Hene, 14 Janar, 2013
MATEMATIKE Pregatitje per Matura Shteterore dhe Provimet e lirimit (Tek fusha Ali Demi, Tirane)

Djele, 09 Dhjetor, 2012
Ofrojme kurse matematike (21 dhjetori, Tirane)

Premte, 28 Shtator, 2012
Në ndihmë të të gjithë brezave, Instituti i Trajnimeve dhe Karrierës ju ofron këto shërbime (Tirane)

Premte, 21 Shtator, 2012
TK Albania ofron trajnime per kontabilitetin Praktik, (Tirane)ITKids ju vjen ne ndihme te gjithe prindereve dhe femijeve duke jua bere gjithshka me te lehte dhe m (Tirane)

Enjte, 20 Shtator, 2012
Në ndihmë të të gjithë brezave (Tirane)

Merkure, 19 Shtator, 2012
Kurs per lendet e Fakultetit Ekonomik (Tirane)

ITKids (Tirane)

ITKids (Tirane)