Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Kurse gjuhesh

Postimi# A65662

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kurs frëngjisht (Tek ish blloku)

Postuar me: Djele, 12 Gusht, 2018  16:18
Skadon me: Marte, 20 Nentor, 2018  15:18
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Kam studjuar dhe punuar në Zvicër (në zonën frëngjishtfolëse).
Prej 8 vjetësh përgatis fëmijë dhe të rritur për të mbrojtur provimin e gjuhës ose për të jetuar jashtë. Kurset zhvillohen edhe online.
sabina_tahsimi@yahoo.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.