Faqja Kryesore / Kurse e leksione / Kurse gjuhesh

Postimi# A60752

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ore private te gjuhes angleze permes Skype (GJithkund neper Kosov)

Postuar me: Djele, 03 Dhjetor, 2017  19:24
Skadon me: Marte, 13 Mars, 2018  19:24
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

 

Jetoje ne Amerik, flas rrjedhshum shqip dhe anglisht, jame i arsimuar ketu, nese jeni nje kandidat i interesuar me e perforcu theksin ne gjuhen angleze, edhe ne pergjithsi perdorimin edhe mesimin ne gjuhen angleze atehere lajmerohu. Per shkak te orarit te ngjeshur ketu muj me pranu vetem nje kandidat, keshtu qe nese ke vullent me mesu gjuhen, me perforcu theksimin, atehere lajmerohu. I kam materialet por me shume fokusohna ne qka ke nevoj me u perforcu ti si kandidat edhe pastaj e bajna planin mesimor. Mesimi zhvillohet permes Skype, komunikum i drejtperdret edhe varet prej nivelit qe je atehere nese eshte e mundshme komunikojna vetem anglisht qe me praktiku gjuhen sa me shume qe eshte e mundshme,Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.